artefino auction

Artefino Auction je nově otevřená aukční, prodejní a výstavní síň v Praze specializující se na asijské umění, s více než dvacetiletou historií v oboru. Naším cílem je vytvořit v Praze renomovanou aukční síň s asijským uměním a cennými starožitnostmi, která bude centrem obchodu pro náročné klienty z celé Evropy. Mimo asijského umění jsme též experty na šperky, gemologii a kvalitní starožitnosti.

Nabízíme Vám profesionální spolupráci a nejlepší ceny za Vaše umění a jsme připraveni pro Vás a Vaši spokojenost udělat maximum. Mimo to máme velkou databázi sběratelů též v Asii a v Americe. Veškeré umění je katalogizováno, fotografováno a inzerováno po celém světě a je uloženo v zabezpečené galerii.

Aukce pořádáme nejméně čtyřikrát do roka jak na celosvětových platformách, jako jsou 
liveauctioneers.cominvaluable.com a epailive.com,
tak i v galerii naživo.

Nabízené umění ohodnotíme zcela zdarma, v případě dohody a prodeje v naší aukci si s výjimkou smluvené provize neúčtujeme žádné další skryté poplatky za vydražení Vašeho předmětu.

Najdete nás v samotném centru Prahy v prostorách z 16. století, kterým dominují původní fresky a gotická architektura. Impozantní otevřený prostor galerie dodává vystavovaným předmětům na jejich jedinečnosti.

Ujistěte se, že jste se zaregistrovali k odběru novinek, abyste byli informováni o našich budoucích aukcích a výstavách. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Odběr novinek